REFERENCJE

„Polecam wszystkim sportowcom, osobom potrzebującym konsultacji medycznej Aleksandra Bieleckiego, bardzo dobrego specjalistę, z ogromnym doświadczeniem, pracującego i zdobywającego je na najwyższej klasy zawodnikach z Kadry Olimpijskiej i Narodowej. Dzięki współpracy i pomocy ze strony dr A. Bieleckiego mogłem wykonywać trening bez dolegliwości, zdobyć też SREBRO W MISTRZOSTWACH EUROPY w Lekkiej Atletyce w 2010r w Barcelonie. Wspaniały człowiek, znakomity fachowiec, ogromne doświadczenie, były zawodnik znający urazy sportowców i nie tylko, indywidualne podejście do pacjenta, najwyższy standard usługi – osoba godna polecenia! Dziękuję Alku, za wszelką pomoc i proszę o jeszcze w razie potrzeby!”
Grzegorz Sudoł – Dwukrotny Olimpijczyk, V-ce Mistrz Europy, Zawodnik Klubu Polska Londyn 2012

„Byłam u Pana w maju i w czerwcu z moim mężem na dwóch wizytach. Tomasz cierpiał na bardzo silne bóle kręgosłupa nasilające się głównie rano. Od bardzo długiego czasu był na środkach przeciwbólowych. Po drugiej wizycie stwierdził Pan, że mój mąż ma albo ZZSK albo SM. Po tych sugestiach mąż wykonał szereg badań, udał się do odpowiednich lekarzy, którzy potwierdzili ZZSK. Choroba straszna, ale dzięki Panu zdiagnozowana. Wcześniej mąż chodził od lekarza do lekarza i pomimo wielu wizyt i wykonania wielu badań, żaden lekarz nawet nie zasugerował tej choroby. Pan w przeciwieństwie do lekarzy, którzy skupiali się tylko na obszarze swojej specjalizacji, spojrzał na Tomka przez pryzmat wszystkich dolegliwości i po wnikliwej analizie, postawił Pan celną diagnozę. Będziemy Panu do końca życia wdzięczni za wskazanie źródła problemu. Chylę czoła przed Pana umiejętnościami i wiedzą. Jeszcze raz dziękuję!”
Kamila Werner – rzeczoznawca

„On nigdy nikomu niczego nie odmówił. Zawsze stara się pomóc i nie znam przypadku, żeby mu się nie udało, Olek to osoba, dla której nie ma sztywnych godzin pracy. To perfekcjonista i fachowiec największej klasy”.
Witold Roman – menager polskiej reprezentacji mężczyzn w Piłce Siatkowej

„Jestem pełen podziwu dla pracy Aleksandra Bieleckiego. Cały turniej ( ME w Izmirze) przeszliśmy bez żadnego urazu. Stara się i wykonuje swoją pracę bardzo dobrze. To jest ten sukces od kuchni. To, co my wypracowaliśmy na boisku zawdzięczamy nie tylko sobie. Do późnych godzin nocnych Olek w swoim pokoju walczył z nami”.
Piotr Gacek – Mistrz Europy 2009 w Piłce Siatkowej Mężczyzn

„Aleksander Bielecki (…) dokonywał cudów, abyśmy w dobrej formie wychodzili na następny mecz. Po pół nocy poświęcał, byśmy stawali na nogi”.
Daniel Pliński – Mistrz Europy 2009 i Wicemistrz Świata 2006 w Piłce Siatkowej Mężczyzn

„Jest skromnym człowiekiem, który pracuje ekstremalnie ciężko, dbając o kondycję fizyczną polskich zawodników od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora, dzień po dniu w czasie obozów oraz rozgrywek, w których występują polskie drużyny narodowa. Pan Bielecki stale doskonali swój warsztat, uczestnicząc w wielu fakultatywnych kursach aby stosować innowacyjne i nowoczesne metody pracy (…). Jest najlepszym przykładem połączenia pasji, wiedzy i zaangażowania w rozwój piłki siatkowej w Polsce i zagranicą. Zapewnia zawodnikom możliwość osiągnięcia maksimum ich fizycznych i zdrowotnych możliwości”.
Mirosław Przedpełski – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej

„Współpraca z Olkiem Bieleckim sprawiła, że mogę kontynuować plan treningowy w 100% bez obawy o poważne kontuzje. Alek jest osobą, która stoi zawsze na wysokości zadania i można na nim polegać. Dziękuję Ci za wszystko, dzięki Tobie nadal trenuję”.
Wioletta Potępa – wielokrotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w pchnięciu kulą oraz rzucie dyskiem

„Pan Aleksander Bielecki wykonywał obowiązki fizjoterapeuty reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Kobiet w trakcie przygotowań oraz w czasie trwania Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008r. Pracował niezwykle ciężko z reprezentacją kobiet, a ponadto w czasie Igrzysk, niezależnie od swoich obowiązków, wspomagał sztab medyczny męskiej reprezentacji. Dodatkowo wspierał narodowy sztab medyczny i pracował z wszystkimi innymi sportowcami wchodzącymi w skład polskiej reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie”.
Wojciech Czajka – menadżer reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Kobiet na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie

„To człowiek o wielkiej wiedzy, którą nieustannie podnosi, zna wiele metod i technik terapii, które również wciąż doskonali poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz sympozjach. Pomógł powrócić do zdrowia wielu sportowcom, często w sytuacjach określanych jako „beznadziejne”. Ze swojego zaangażowania jest powszechnie znany wśród szerokich kręgów sportowców, zawsze próbuje znaleźć czas dla wszystkich(…). W poprzednim sezonie, uległa poważniej kontuzji ramienia bardzo znana zawodniczka, Dorota Świeniewicz. W lutym oraz marcu wszystkie znaki wskazywały, iż zawodniczka będzie zmuszona przedwcześnie zakończyć sezon. Zwróciła się jednak do dr Bieleckiego, który sprawił, iż była w stanie wrócić do gry w fazie play-off i pomogła w zdobyciu tytułu Mistrza Polski drużynie Aluprof Bielsko-Biała. Jest wiele podobnych przypadków. Dr Aleksander Bielecki jest wybitnym naukowcem, który poprzez swoją pasję, wiedzę i niezwykłe zaangażowanie tworzy nowe standarty w fizjoterapii stosowanej w piłce siatkowej jak również w szeroko ujętym sporcie”.
Marek Brandt – dyrektor sportowy klubu sportowego ATOM TREFL SOPOT

„W poprzednim sezonie miałem problemy z kręgosłupem. Praktycznie w 80% meczów bym nie wystąpił, gdyby nie świetny fizjoterapeuta – Aleksander Bielecki, który wciąż stara się o moje zdrowie”.
Jakub Novotny – siatkarz, obecnie zawodnik klubu sportowego PGE SKRA Bełchatów

„Aleksander Bielecki jest wspaniałym fizykoterapeutą, zawsze wkładającym 300% w to co robi. Potrafi wyciągać zawodników z beznadziejnych przypadków. Bardzo mi pomógł przy wielu urazach. Światowej klasy fachowiec przy tym bardzo skromny, życzliwy, pomocny i otwarty człowiek. Zawsze mogę liczyć na Pana Alka, za co chciałabym mu serdecznie podziękować”.
Justyna Jegiołka tenisistka 8-krotna Medalistka Mistrzostw Polski,Dwa Medale Mistrzostw Europy, ranking WTA 311

„Olek Bielecki jest cenionym specjalistą w swojej branży”.
Paweł Zagumny – Mistrz Europy 2009 i Wicemistrz Świata 2006 w Piłce Siatkowej Mężczyzn

„To znakomity fachowiec i bardzo byliśmy z niego zadowoleni”.
Kazimierz Pietrzyk – prezes klubu sportowego „ZAK” SA

NOMINACJE

„Jeszcze raz składamy podziękowanie za tak owocną współpracę, życzymy dalszych osiągnięć zawodowych oraz dalszej efektywnej pracy w latach następnych”.

Polski Związek Lekkiej Atletyki za wniesiony wkład pracy podczas przygotowań zawodniczek i zawodników do startu w Halowych Mistrzostwach i Świata, Moskwa 2006r. oraz do startu w Mistrzostwach i Europy, Göteborg 2006r.


Polski Związek Lekkiej Atletyki składa podziękowanie Panu Aleksandrowi Bieleckiemu za wniesiony wkład pracy podczas przygotowań zawodniczek i zawodników do startu w Halowych Mistrzostwach Europy, Birmingham 2007r. oraz do startu w Mistrzostwach Świata, Osaka 2007r.


NOMINACJA – Polski Związek Lekkiej Atletyki powołuje Pana ALEKSANDRA BIELECKIEGO do udziału w PUCHARZE ŚWIATA ATENY 16 – 17.09.2006r. w charakterze trenera odnowy biologicznej


NOMINACJA – Polski Związek Lekkiej Atletyki powołuje Pana ALEKSANDRA BIELECKIEGO do udziału w Młodzierzowych Mistrzostwach Europy Debrecen 12-15.07.2007r. w charakterze trenera odnowy biologicznej


NOMINACJA – Nominacja do „I Międzynarodowej Nagrody Naukowej Światowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB)” 2011.